שירות הסעות לנתבג

הדרך הטובה ביותר לשדה התעופה עוברת במונית
נתבג, קיצור ל-נמל התעופה בן גוריון, נקרא על שם ראש הממשלה הראשון של ישראל דוד בן גוריון, הוא שער הכניסה והיציאה האווירי לישראל. נמל התעופה הגדול והראשי של ישראל נמצא במרכז הארץ אליו צריכים הטסים להגיע לקראת טיסתם לחו"ל.

איך מגיעים לשדה?
  • אחת הדרכים היא רכבת ישראל. הרכבת המגיעה מהצפון והדרום מאפשרת ליוצאים רבים להגיע במהירות ובמחיר זול יותר מאשר שירותי ההסעות.
  • דרכים נוספות הן שירות הסעות לנתבג, חברות להסעות אותן ניתן למצוא בפרסומים. שירותי הסעה לנתבג ניתנים לאורך כל השנה (להוציא יום כיפור ששדה תעופה סגור על פי חוק, אין יוצא ואין נכנס) 24/7.
  • שירותי הסעות לנתבג מספקות שירותים גם לעובדי חברות התעופה. טייסים, דיילים ואנשי מנהלה וזאת כדי לחסוך מקומות חנייה לרכבים שלהם. גם עובדי חנויות הדיוטי-פרי נהנים משירות הסעות לנתבג. לפני כל משמרת ובסיומה שירות הסעות דואג להסיע את העובדים מביתם לנתבג וחזרה.
  • בנוסף שרותי הסעה לנתבג יש גם שירות מוניות לשדה התעופה. בנמל התעופה יש תחנת מוניות שניתן להיעזר בה כששבים מהחופשה וכל תחנת מוניות בארץ מספקת לקהל הנוסעים שירותי מוניות לשדה התעופה.
  • שירות מוניות לשדה התעופה נעשה במגוון מכוניות. יש כאלה שמסתפקים במונית קטנה, בעלת מספר קטן של מקומות, יש מוניות גדולות 10 מקומות ישיבה ולמספר גדול של אנשים מיניבוס עד 20 מקומות ישיבה.
אף שיש בנתבג מגרשי חניה גדולים שבהם אפשר להחנות את המכונית לשעות, מספר קטן של ימים עד מקום חניה עד שבוע ויותר. למרות זאת מרבית הנוסעים מעדיפים לנצל את שירות הסעה לנתבג, לשכור שירותי מוניות לשדה התעופה או כל דרך אחרת וזאת משום שעלות מחירי החנייה גבוהים ואחריות נתבג למכונית נמוכה. שירותי הסעות לנתבג נותנים גם שירותים לנוחתים בנתבג. אפשר להזמין שרות הסעות שימתין, על פי המועד שנקבע, וייקח את המגיעים לביתם. תמחור שירות מוניות לשדה התעופה נקבע על פי מספר הנוסעים במונית בתוספת סכום מסוים על כל מזדווה או תיק גדול. בכל תחנת מוניות יש מחירון מפורט.
 
הסעות ירושלים בע"מ  |  טלפון - 072-33-80-803 |  משרד: רח' התעשיה 8, תלפיות ירושלים
הזמנת מוניות גדולות     הזמנת מיניבוס בירושלים     הסעות וטיולים     הסעות זולות     הסעות לבר מצווה בירושלים     הסעות לבת מצווה בירושלים     הסעות מיניבוס בירושלים     חברת השכרת מיניבוסים     שאטל לנתבג     שירות מוניות בירושלים     מיניבוס לנתבג     מונית גדולה לנתבג     מוניות גדולות לבן גוריון     הסעות לאירועים בירושלים     הסעות לטיולים     הסעת נכים בירושלים     הסעות תלמידים לבתי ספר     חברת השכרת מיניבוס     מוניות גדולות לבן גוריון     מיניבוס 10 מקומות     שירות הסעות לנתבג     שירותי הסעה בירושלים    
קצת עלינו:
 
הסעות ירושלים הינו עסק בעל מוניטין רב שנים, ידע וניסיון בתחום ההסעות כבר שנים רבות. בחברתנו תמצאו נהגים מהשורה הראשונה שבטיחות ונוחות הנוסע הם הדבר המוביל את הנסיעה.

בחברתנו אנו מציעים מספר רכבים העומדים בכל התנאים הנדרשים ואף יותר, רכבים מפנקים לנסיעה מושלמת ונוחה ככל האפשר.
מלאו פרטיכם וניצור קשר:
הסעות לכל חלקי הארץ
הסעות ירושלים בע"מ - הסעות לכל חלקי הארץ
 
הסעות מאורגנות עם נהג מקצועי ואחראי הם פתרון מצויין לנסיעות משותפות.
לשרות ההסעות חשיבות רבה, הן אם מדובר בקהל התיירים המבקר במדינתנו ומבקש רכב עם נהג המכיל מספר מקומות בכדי לצאת לטיול מסודר עם יעדים שונים בארץ.
שרות הסעות זה מתאים גם להסעות לארועים, הסעות משפחתיות, טיולים מאורגנים, נסיעות לדרום וצפון הארץ.