שירותי הסעה בירושלים 

סליחה, איך מגיעים לירושלים?
שירותי הסעת בירושלים מתקיימים לאורך כל השנה ולעיתים גם בשבת, למפעלים חיוניים ובעלי רישיון עבודה בסופי שבוע. כיאה לבירת ישראל, עיר מפותחת, יש הרבה אפשרויות לנסוע אליה וממנה וגם בתוכה. איך מתניידים בירושלים?

מי משתמש בהסעות אל / מירושלים?
שירות מוניות מתקיים בארץ במשך כל השבוע כולל בשבתות. תחנות המוניות מוציאות רכבים עם אנשים המעוניינים להגיע למקום חפצם ומאחר ואין תחבורה ציבורית הם נעזרים בשירות מוניות. שירות מוניות נותן מענה גם לאותם נוסעים שמעניינים להגיע למקום חפצם בשעות הלילה בהם שירות התחבורה הציבורית הסתיים. אף שקיימים שירותי הסעות בירושלים יש עובדים רבים שלא מנצלים אותם וממשיכים להגיע למקום העבודה עם הרכב הפרטי.  מספר מקומות החנייה בירושלים מצומצם ובמיוחד באזורי התעשייה ולכן בעלי המפעלים דואגים לעובדיהם ומעמידים להם שירותי הסעה בירושלים. ריבוי מכוניות פרטיות על הכביש מביא לכך שבשעות הלחץ, בבוקר ובסיום העבודה בשעות אחר הצהריים, יש פקקי תנועה ארוכים.
  • בירושלים יש מספר בתי חולים העובדים 24/7. עובדי בית החולים עובדים במשמרות ובתחילת משמרת ובסיומה מופעלים שירותי הסעה בירושלים. העבודה מתקיימת  לאורך כל השנה, כולל שבתות וחגים ועל כן שירותי הסעות בירושלים מאושרים על יד המוסדות.
  • תחנות מוניות מעידות על כך שהן מעניקות שירותי מוניות גם להסעת עובדים למקום עבודתם. במקרים מסוימים נדרש עובד להגיע מקום העבודה, מחוץ לשעות העבודה, וכדי לעשות זאת מזמין לעובד שירות מוניות.
  • שירותי הסעה בירושלים, כמו בארץ כולה, מתבצע באוטובוסים מחברות פרטיות של הסעות ובאוטובוסים של אגד.
  • חברות ההיסעים מספקות מקומות עבודה לנהגים רבים. בין יתר שירותי הסעה בירושלים יש גם הסעות לבתי הספר שבהם תלמידים משכונות רחוקות. תלמידי חטיבת הביניים זכאים לקבל שירותי הסעה בירושלים, ובכל הארץ, אם הם גרים במרחק של מספר קילומטרים קבוע מראש מביתם לבית הספר.
  • לפני תחילת יום הלימודים ובסיומו ניתן לראות אוטובוסים רבים שמסיעים את התלמידים מבתי הספר לביתם.  יש נהגים המסרבים לעבוד ולתת שירותי הסעות בירושלים בגלל התפרעויות והתנהגות לא ראויה של תלמידים בשעת הנסיעה ופגיעה בכיסאות.
  • בירושלים מספר מקומות המיועדים לנכים, כמו בית החולים של איל"ן. כדי להגיע למוסדות החינוך ומקמות העבודה נעזרים בשירות הסעות.
 
הסעות ירושלים בע"מ  |  טלפון - 072-33-80-803 |  משרד: רח' התעשיה 8, תלפיות ירושלים
הזמנת מוניות גדולות     הזמנת מיניבוס בירושלים     הסעות וטיולים     הסעות זולות     הסעות לבר מצווה בירושלים     הסעות לבת מצווה בירושלים     הסעות מיניבוס בירושלים     חברת השכרת מיניבוסים     שאטל לנתבג     שירות מוניות בירושלים     מיניבוס לנתבג     מונית גדולה לנתבג     מוניות גדולות לבן גוריון     הסעות לאירועים בירושלים     הסעות לטיולים     הסעת נכים בירושלים     הסעות תלמידים לבתי ספר     חברת השכרת מיניבוס     מוניות גדולות לבן גוריון     מיניבוס 10 מקומות     שירות הסעות לנתבג     שירותי הסעה בירושלים    
קצת עלינו:
 
הסעות ירושלים הינו עסק בעל מוניטין רב שנים, ידע וניסיון בתחום ההסעות כבר שנים רבות. בחברתנו תמצאו נהגים מהשורה הראשונה שבטיחות ונוחות הנוסע הם הדבר המוביל את הנסיעה.

בחברתנו אנו מציעים מספר רכבים העומדים בכל התנאים הנדרשים ואף יותר, רכבים מפנקים לנסיעה מושלמת ונוחה ככל האפשר.
מלאו פרטיכם וניצור קשר:
הסעות לכל חלקי הארץ
הסעות ירושלים בע"מ - הסעות לכל חלקי הארץ
 
הסעות מאורגנות עם נהג מקצועי ואחראי הם פתרון מצויין לנסיעות משותפות.
לשרות ההסעות חשיבות רבה, הן אם מדובר בקהל התיירים המבקר במדינתנו ומבקש רכב עם נהג המכיל מספר מקומות בכדי לצאת לטיול מסודר עם יעדים שונים בארץ.
שרות הסעות זה מתאים גם להסעות לארועים, הסעות משפחתיות, טיולים מאורגנים, נסיעות לדרום וצפון הארץ.