מיניבוס 10 מקומות 

רוצים לנסוע בקבוצה? מיניבוס זו הדרך!
בשני העשורים האחרונים לתחנות המוניות הוכנס  מיניבוס 10 מקומות. רוב מוניות השרות, הוחלפו ממוניות קטנות למיניבוסים. מיניבוס 10 מקומות הגדיל את היכולת להסיע בו זמנית יותר אנשים מאשר במונית שמכילה רק 4 מקומות בנוסף לנהג, או כפי שהיה בעבר הרחוק במוניות היה מקום לשבעה נוסעים כולל הנהג. יש חברות הסעה שלהן יש מיניבוסים שניתן לבצע בהם, בכל נסיעה, הסעות 20 מקומות או 10 מקומות. בהתאם למספר הנוסעים יכול נותן שירות הסעות להעמיד להם מיניבוס 10 מקומות או הסעות 20 מקומות. בצבא יש צי של מיניבוסים. חלקם מיניבוס 10 מקומות וביתר אפשר לעשות הסעות 20 מקומות. לא בכל יחידה של מיניבוסים. בשעת הצורך יכול קצין הרכב היחידתי ,להזמין מיניבוס 10 מקומות או מיניבוס שיאפשר הסעות 20 מקומות, מקצין הרכב הפיקודי.

מי יכול לנהוג ברכב כזה?
לא כל נהג יכול לנהוג על מיניבוס. נהג הסעות 20 מקומות צריך להחזיק ברישיון נהיגה אחר מזה של מיניבוס 10 מקומות שהרישיון שלו זהה לרישיון נהג מכונית פרטית. שירות הסעות כולל בתוכו צי רכבים ביניהם אוטובוסים, מיניבוסים בגדלים שונים והלקוח יכול לבחור, בהתאם לצרכיו, איזה רכב מתאים לו ביותר. מספר מצומצם של אנשים ניתן להיעזר במיניבוס 10 מקומות, ליותר נוסעים שירות הסעות 20 מקומות יכול לפתור את הבעיה. בכל שירות הסעות יש נהגים עם סוגים שונים של רישיונות. הסעות 20 מקומות יכול לנהוג נהג המחזיק ברישיון של אוטובוס. מיניבוס 10 מקומות המשמש במונית חייב הנהג להחזיק רישיון למונית. על מנת להוציא רישיון לאוטובוס או מונית על הנהג להמציא מספר מסמכים וביניהם אישר משטרה על העדר עבר פלילי, אישור רפואי  שמכיל תוצאות של מספר בדיקות.

למה כדאי לקחת מינבוס?
  • חברים שמעוניינים לצאת לבילוי משותף ברכב אחד, בכך לחסוך את הנסיעה במספר רכבים פרטיים, יכולים לקבל שירות הסעות באחת החברות  והרכב שיועמד לרשותם יהיה על פי מספרם.
  • סוכני נסיעות מקיימים הסעות 20 מקומות לקבוצות תיירים המכילות בין 10 ל-20 איש. בכך נחסך כסף רב ובזבוז קומות לעומת הסעות באוטובוסים.
 
הסעות ירושלים בע"מ  |  טלפון - 072-33-80-803 |  משרד: רח' התעשיה 8, תלפיות ירושלים
הזמנת מוניות גדולות     הזמנת מיניבוס בירושלים     הסעות וטיולים     הסעות זולות     הסעות לבר מצווה בירושלים     הסעות לבת מצווה בירושלים     הסעות מיניבוס בירושלים     חברת השכרת מיניבוסים     שאטל לנתבג     שירות מוניות בירושלים     מיניבוס לנתבג     מונית גדולה לנתבג     מוניות גדולות לבן גוריון     הסעות לאירועים בירושלים     הסעות לטיולים     הסעת נכים בירושלים     הסעות תלמידים לבתי ספר     חברת השכרת מיניבוס     מוניות גדולות לבן גוריון     מיניבוס 10 מקומות     שירות הסעות לנתבג     שירותי הסעה בירושלים    
קצת עלינו:
 
הסעות ירושלים הינו עסק בעל מוניטין רב שנים, ידע וניסיון בתחום ההסעות כבר שנים רבות. בחברתנו תמצאו נהגים מהשורה הראשונה שבטיחות ונוחות הנוסע הם הדבר המוביל את הנסיעה.

בחברתנו אנו מציעים מספר רכבים העומדים בכל התנאים הנדרשים ואף יותר, רכבים מפנקים לנסיעה מושלמת ונוחה ככל האפשר.
מלאו פרטיכם וניצור קשר:
הסעות לכל חלקי הארץ
הסעות ירושלים בע"מ - הסעות לכל חלקי הארץ
 
הסעות מאורגנות עם נהג מקצועי ואחראי הם פתרון מצויין לנסיעות משותפות.
לשרות ההסעות חשיבות רבה, הן אם מדובר בקהל התיירים המבקר במדינתנו ומבקש רכב עם נהג המכיל מספר מקומות בכדי לצאת לטיול מסודר עם יעדים שונים בארץ.
שרות הסעות זה מתאים גם להסעות לארועים, הסעות משפחתיות, טיולים מאורגנים, נסיעות לדרום וצפון הארץ.