מוניות גדולות לבן גוריון

נסיעה לשדה עם נהג – הדרך הטובה לטיסה רגועה
הישראלים ידועים כאוהבי טיולים ונסיעות לחו"ל. בתקופת חגי ישראל וחגי הנוצרים מספר היוצאים לחו"ל גבוה. בחופשה הגדולה טסות משפחות רבות עם ילדיהם לטיולים פרטיים וטיולים מאורגנים בחו"ל, ובתקופה זו יש עלייה חדה בהזמנת שרותי הסעות לשדה התעופה וכןן מוניות גדולות לבן גוריון. שדה התעופה הראשי והגדול של ישראל, נמל התעופה בן גוריון, על שמו של ראש המשלה הראשון של ישראל, מר דוד בן גוריוון, נמצא במרכז הארץ ולנוסעים לחו"ל ישנן מספר אפשרויות להגיע לשדה. אחת הדרכים היא רכבת ישראל, דרך נוספת הן מוניות גדולות לבן גוריון.

עבור מי המוניות?
  • ברוב המקרים הנוסעים לוקחים עימם כמה מזוודות שקשה להכניסן למוניות קטנות וגם המספר הקטן של נוסעים שנכנסים למונית מאלץ משפחות עם מספר אנשים להזמין מוניות גדולות לשדה התעופה.
  • בנוסף למוניות לשדה התעופה בן גוריון יש גם שרותי הסעות לשדה התעופה. חברות פרטיות דרכן ניתן לקב שרותי הסעות לשדה התעופה. פרסומי החברות מופיעים באתרים השונים ובעיתונות הכתובה. אפשר לפנות ישירות על פי הטלפון המצוין בפרסום ולסכם את הפרטים לקבלת שרותי הסעות לשדה התעופה.
  • שרותי הסעות לשדה התעופה יש גם לעובדי נמל התעופה. חברות התעופה מעמידות לעובדים שלהם, טייסים, דיילות ועובדי מנהלה, שרותי הסעות לשדה התעופה לפני טיסה ואחריה.
  • עובדי חנויות הדיוטי פרי נהנים גם הם משרותי הסעות לשדה התעופה. מנהלת השדה מעדיפה להעמיד להם שרותי הסעות על הגעת כל העובדים ברכבים פרטיים וכך לשחרר חלק נכבד של מקומות החנייה לשירות הקהל.
למה כדאי לקחת מונית?
בשדה התעופה יש שירותי חניה לתקופות שונות. לתקופה קצרה, של כמה שעות, או לתקופה ארוכה  יותר, של מספר ימים. עלות החנייה גבוהה ולכן בוחרים הטסים להזמין שרותי הסעות לשדה התעופה שלהם מכוניות מכל הסוגים או מוניות גדולות כדי להכניס את כל בני המשפחה והמזוודות הרבות. עלות שירותי הסעות לשדה התעופה נמוכה יותר מאשר השארת הרכב הפרטי בחנייה. הוזלת מחירי החנייה הייתה מאפשרת למעוניינים להשאיר את הרכב הפרטי שלהם ולחזור הביתה ללא צורך בהזמנת שירותי הסעות.
 
הסעות ירושלים בע"מ  |  טלפון - 072-33-80-803 |  משרד: רח' התעשיה 8, תלפיות ירושלים
הזמנת מוניות גדולות     הזמנת מיניבוס בירושלים     הסעות וטיולים     הסעות זולות     הסעות לבר מצווה בירושלים     הסעות לבת מצווה בירושלים     הסעות מיניבוס בירושלים     חברת השכרת מיניבוסים     שאטל לנתבג     שירות מוניות בירושלים     מיניבוס לנתבג     מונית גדולה לנתבג     מוניות גדולות לבן גוריון     הסעות לאירועים בירושלים     הסעות לטיולים     הסעת נכים בירושלים     הסעות תלמידים לבתי ספר     חברת השכרת מיניבוס     מוניות גדולות לבן גוריון     מיניבוס 10 מקומות     שירות הסעות לנתבג     שירותי הסעה בירושלים    
קצת עלינו:
 
הסעות ירושלים הינו עסק בעל מוניטין רב שנים, ידע וניסיון בתחום ההסעות כבר שנים רבות. בחברתנו תמצאו נהגים מהשורה הראשונה שבטיחות ונוחות הנוסע הם הדבר המוביל את הנסיעה.

בחברתנו אנו מציעים מספר רכבים העומדים בכל התנאים הנדרשים ואף יותר, רכבים מפנקים לנסיעה מושלמת ונוחה ככל האפשר.
מלאו פרטיכם וניצור קשר:
הסעות לכל חלקי הארץ
הסעות ירושלים בע"מ - הסעות לכל חלקי הארץ
 
הסעות מאורגנות עם נהג מקצועי ואחראי הם פתרון מצויין לנסיעות משותפות.
לשרות ההסעות חשיבות רבה, הן אם מדובר בקהל התיירים המבקר במדינתנו ומבקש רכב עם נהג המכיל מספר מקומות בכדי לצאת לטיול מסודר עם יעדים שונים בארץ.
שרות הסעות זה מתאים גם להסעות לארועים, הסעות משפחתיות, טיולים מאורגנים, נסיעות לדרום וצפון הארץ.