חברת השכרת מיניבוס

השכרת מיניבוס – דרך נהדרת להתנייד בקבוצה
בישראל יש מספר רב של חברות להשכרת רכבים. לא לכולן יש מיניבוסים להשכרה ובוודאי שלא השכרת מיניבוס עם נהג. ההבדל בין השכרת רכב פרטי להשכרת מיניבוס היא בכך שברוב המקרים שהנהיגה ברכב הפרטי תיעשה על ידי מזמין הרכב בעוד שלמיניבוס עם מספר רב של נוסעים צריך רישיון מיוחד ולא רבים מחזיקים בו.

מי צריך שירות כזה?
  • קהל המשתמש בשירותי השכרת מיניבוס עם נהג הם בדרך כלל מספר אנשים שרוצים להגיע ממקום אחד למקום שני וכדי למנוע מהם נסיעה במכוניות פרטיות הם מתקשרים לחברת השכרת מיניבוס כדי להשכיר ממנה מיניבוס. זוהי גם דרך שכל המשתתפים באירוע נוסעים יחד דבר שיכול לגרום לאווירה מיוחדת.
  • משפחות שחוגגות בר מצווה על יד הכותל המערבי מתקשרות עם חברת השכרת מיניבוס, חותמות על  הסכם השכרת מיניבוס ליום. במקרים נוהג במיניבוס מישהו מהמשפחה. אם אין בעל רישיון למיניבוס במשפחה חותמת המשפחה על הסכם השכרת מיניבוס עם נהג. שימוש ברכבים פרטיים להגעה לאירועים רחוקים מצריך מאחד מנוסעי המכונית להימנע משתייה באירוע. כי ששותים לא נוהגים. השכרת מיניבוס ליום מאפשרת לכל החוגגים שתייה והעצמת השמחה בלי הדאגה של נהיגה חזרה הביתה.
  • בעלי עסקים קטנים או חברות קטנות שמעסיקות מספר עובדים מצומצם ומעוניינות להוציא את עובדיהם ליום כיף, בילוי משותף בערב בהצגה או במסעדה, דואגת להשכרת מיניבוס עם נהג שייקח את העובדים ויחזיר אותם בסיום האירוע.
איך בוחרים נכון?
יש מקרים בהם עובדים מתארגנים יחד לנסיעה משותפת לחתונה או אירוע אחר אליו הם מוזמנים על ידי חבר לעבודה וכדי שלא כל אחד ייסע עם המכונית הפרטית שלו הם דואגים להשכרת מיניבוס עם נהג שיסיע אותם ועלות השכרת מיניבוס עם נהג חלה על הנוסעים. השכרת מיניבוס ליום היא דרך למשפחות תיירים עם מספר רב של אנשים. הצפיפות ברכב פרטי לעומת מיניבוס היא גדולה משמעותית. כיום יש יותר אנשים שמחזיקים רישיון נהיגה גם למיניבוס ועל כל חברות השכרת רכב הרחיבו את מאגר המכוניות שהלן והוסיפו גם את המיניבוס. 
 
הסעות ירושלים בע"מ  |  טלפון - 072-33-80-803 |  משרד: רח' התעשיה 8, תלפיות ירושלים
הזמנת מוניות גדולות     הזמנת מיניבוס בירושלים     הסעות וטיולים     הסעות זולות     הסעות לבר מצווה בירושלים     הסעות לבת מצווה בירושלים     הסעות מיניבוס בירושלים     חברת השכרת מיניבוסים     שאטל לנתבג     שירות מוניות בירושלים     מיניבוס לנתבג     מונית גדולה לנתבג     מוניות גדולות לבן גוריון     הסעות לאירועים בירושלים     הסעות לטיולים     הסעת נכים בירושלים     הסעות תלמידים לבתי ספר     חברת השכרת מיניבוס     מוניות גדולות לבן גוריון     מיניבוס 10 מקומות     שירות הסעות לנתבג     שירותי הסעה בירושלים    
קצת עלינו:
 
הסעות ירושלים הינו עסק בעל מוניטין רב שנים, ידע וניסיון בתחום ההסעות כבר שנים רבות. בחברתנו תמצאו נהגים מהשורה הראשונה שבטיחות ונוחות הנוסע הם הדבר המוביל את הנסיעה.

בחברתנו אנו מציעים מספר רכבים העומדים בכל התנאים הנדרשים ואף יותר, רכבים מפנקים לנסיעה מושלמת ונוחה ככל האפשר.
מלאו פרטיכם וניצור קשר:
הסעות לכל חלקי הארץ
הסעות ירושלים בע"מ - הסעות לכל חלקי הארץ
 
הסעות מאורגנות עם נהג מקצועי ואחראי הם פתרון מצויין לנסיעות משותפות.
לשרות ההסעות חשיבות רבה, הן אם מדובר בקהל התיירים המבקר במדינתנו ומבקש רכב עם נהג המכיל מספר מקומות בכדי לצאת לטיול מסודר עם יעדים שונים בארץ.
שרות הסעות זה מתאים גם להסעות לארועים, הסעות משפחתיות, טיולים מאורגנים, נסיעות לדרום וצפון הארץ.