הסעת נכים בירושלים 

הסעות מותאמות לצרכים של נכים
בישראל יש נכים ובעלי צרכים מיוחדים רבים. חלקם כתוצאה מפעולות איבה, מלחמות, תאונות דרכים ועבודה וחלקם נכים מלידה. מרכזו של  הארגון המפורסם ביותר בישראל לטיפול בנכים, איל"ן, הוא בירושלים וגם המעון לנכים נמצא בירושלים. חלק מהדיירים המתגוררים במעון לומדים או עובדים בתי הספר והעסקים בעיר. כדי להגיע למקומות הלימוד והעבודה יש מערך הסעות נכים בירושלים. רוב הרכבים של ארגון איל"ן הם רכבים שנתרמים על ידי תורמים אדיבים ובהשקעת חלק מכספי מבצעי ההתרמה של הארגון.

איך מסיעים אנשים עם צרכים מיוחדים?
  • הסעות לנכים נעשות על ידי רכבים המיועדים לכך שמאובזרים במעלית לכניסת עגלות הנכים וכן אמצעים לקשירת עגלת הנכה על מנת להבטיח שבעת הנסיעה או בלימת פתע העגלה לא תזוז ויגרם נזק לנכה היושב בה. הנהג המוביל וכן המלווה מיומנים בכל פעולות הנדרשות להסעות נכים.
  • יש רכבי נכים המיועדים לנכים שנעזרים באביזרי הליכה כמו הליכון, קביים. הספסלים בתוך הרכב מותאמים הסעות לנכים ונכה שיכול להיכנס לבדו לרכב נעזר במלווה ונחגר לספסל בחגורת בטיחות בדיוק כמו נוסע בריא. הנהג והמלווה אחראים שכל הנכים יהיו חגורים בהתאם לחוק.
  • בנוסף לקיום מערך הסעות לנכים יש גם מערך הסעות פרטיות. חברות היסעים פרטיות, בירושלים כמו ביתר חלקי הארץ, שמספקות שירותי הסעות פרטיות. לבתי ספר, למפעלים ולכוחות ההצלה,  בין באוטובוסים ובין ברכבים קטנים יותר. הסעות פרטיות על ידי חברות היסעים הן בדרך כלל לטיולים, לאירועים משפחתיים, למפעלים המספקים הסעות לעובדיהם, או כשירות לכוחות הצלה להסעות חיילים, שוטרים או סוהרים.
השירותים הציבוריים
בשנים האחרונות יש באוטובוסים ציבוריים גם אפשרות של הסעות נכים. באזורים בהם מתגוררים נכים רבים יש באוטובוסים מעלית להעלאת עגלת הנכים ומקום ייעודי לעגלות עם אמצעי קשירה – למשל הסעת נכים בירושלים. בתחנות בהם עוצרים אוטובוסים כאלה יש סימון על המדרכה והנכה עם עגלתו מחכים על יד הסימון על מנת שהאוטובוס ייעצר על ידם. נהג האוטובוס אחראי שהנכה יקבל את השרות המגיע לו. למרות שיש שירותי אוטובוסים ציבוריים בירושלים חברות הסעות לנכים מלאות בעבודה מאחר והשירות של חברות האוטובוסים הציבוריים קשה לנכה כמו לציבור בכלל.
 
הסעות ירושלים בע"מ  |  טלפון - 072-33-80-803 |  משרד: רח' התעשיה 8, תלפיות ירושלים
הזמנת מוניות גדולות     הזמנת מיניבוס בירושלים     הסעות וטיולים     הסעות זולות     הסעות לבר מצווה בירושלים     הסעות לבת מצווה בירושלים     הסעות מיניבוס בירושלים     חברת השכרת מיניבוסים     שאטל לנתבג     שירות מוניות בירושלים     מיניבוס לנתבג     מונית גדולה לנתבג     מוניות גדולות לבן גוריון     הסעות לאירועים בירושלים     הסעות לטיולים     הסעת נכים בירושלים     הסעות תלמידים לבתי ספר     חברת השכרת מיניבוס     מוניות גדולות לבן גוריון     מיניבוס 10 מקומות     שירות הסעות לנתבג     שירותי הסעה בירושלים    
קצת עלינו:
 
הסעות ירושלים הינו עסק בעל מוניטין רב שנים, ידע וניסיון בתחום ההסעות כבר שנים רבות. בחברתנו תמצאו נהגים מהשורה הראשונה שבטיחות ונוחות הנוסע הם הדבר המוביל את הנסיעה.

בחברתנו אנו מציעים מספר רכבים העומדים בכל התנאים הנדרשים ואף יותר, רכבים מפנקים לנסיעה מושלמת ונוחה ככל האפשר.
מלאו פרטיכם וניצור קשר:
הסעות לכל חלקי הארץ
הסעות ירושלים בע"מ - הסעות לכל חלקי הארץ
 
הסעות מאורגנות עם נהג מקצועי ואחראי הם פתרון מצויין לנסיעות משותפות.
לשרות ההסעות חשיבות רבה, הן אם מדובר בקהל התיירים המבקר במדינתנו ומבקש רכב עם נהג המכיל מספר מקומות בכדי לצאת לטיול מסודר עם יעדים שונים בארץ.
שרות הסעות זה מתאים גם להסעות לארועים, הסעות משפחתיות, טיולים מאורגנים, נסיעות לדרום וצפון הארץ.