הסעות תלמידים לבתי ספר

הסעת תלמידים ללימודים – עניין בטיחותי מהמעלה הראשונה
המעבר לחטיבות הביניים והעברת תלמידים מבית הספר היסודי לחטיבה העליונה הצריך ניוד התלמידים. משרד החינוך בשיתוף עם הרשויות המקומיות נדרשו לקיים הסעות תלמידים לבית הספר. חלק מהתלמידים קיבלו כרטיסיות לנסיעה בתחבורה ציבורית. הסעות תלמידים מישובים מרוחקים למקום בית הספר נעשות על ידי הסעות מאורגנות באוטובוסים. משרד החינוך והרשויות המקומיות יצאו במכרזים לחברות ההסעות והמתאימות ביותר זכו. כל הנהגים ששובצו באוטובוסים הם מקצוענים בתחום היסעים לילדים ובני נוער. לבתי ספר אזוריים, בהם לומדים תלמידים מישובים רבים, יש איש מנהלה האחראי לסדר של העלאת התלמידים ויציאת האוטובוסים מחצר בית הספר. הסעות תלמידים לבתי הספר נעשות בדייקנות ועם אחריות מרובה.

להסיע ילדים - אחריות גדולה מאד
הסעות תלמידים היא אחריות גדולה מאוד ועל חברות ההיסעים שזכו במכרז להסעות תלמידים לבתי הספר להמציא מסמכים המעידים על תקינות הרכבים, ביטוח לתלמידים, ואישורי המשטרה לנהגים על העדר עבר פלילי. יש חברות הסעות שמסרבות בתוקף לבצע הסעות לבתי ספר של תלמידים בגלל ריבוי מעשי האלימות ביניהם והוונדליזם שהתלמידים נוהגים בשעת הנסיעה, קריעת המושבים וציורים על גבי הריפודים גורמים לחברות לחשוב לפני הגשת מסמכים למכרז. בנוסף לא אחת תלמידים מפריעים באופן ישיר לנהג בעבודתו דבר הסכן את כל נוסעי האוטובוס גם אלו שאינם מתפרעים. הרעש הרב שיש באוטובוס והשתוללות התלמידים מפריעים לנהג בשעת עבודתו ולא אחת נגרמות תאונות דרכים עם קורבנות בין אוטובוס הסעות תלמידים לרכב חולף. פניות חברות ההיסעים לרשויות ולמנהלי בתי הספר למניעת האלימות לא עוזרות וזאת הסיבה שנהגים, שניתנת להם האפשרות, בוחרים לבצע הסעות לאנשים מבוגרים  ולא הסעות תלמידים.

סכסוכי ארגוני המורים עם משרד החינוך והרשויות המקומיות גורם לביטולי הסעות תלמידים לטיולים. לרוב השביתות מוכרזות בפתאומיות והן לא מאפשרות לחברות ההסעות להתארגן להסעות של לקוחות אחרים. הדבר גורם להפסד כספי לחברות ההיסעים ולעיתים נהגים מושבתים שלא מרצונם מעבודתם. הסעות תלמידים לטיולים קשות יותר לנהגים מהסיבה שלעיתים יש טיולים ליותר מיום, לאזורים קשים לנהיגה והתנהגות התלמידים בזמן הנהיגה יכולה להסית את תשומת ליבו של הנהג מהדרך.
 
הסעות ירושלים בע"מ  |  טלפון - 072-33-80-803 |  משרד: רח' התעשיה 8, תלפיות ירושלים
הזמנת מוניות גדולות     הזמנת מיניבוס בירושלים     הסעות וטיולים     הסעות זולות     הסעות לבר מצווה בירושלים     הסעות לבת מצווה בירושלים     הסעות מיניבוס בירושלים     חברת השכרת מיניבוסים     שאטל לנתבג     שירות מוניות בירושלים     מיניבוס לנתבג     מונית גדולה לנתבג     מוניות גדולות לבן גוריון     הסעות לאירועים בירושלים     הסעות לטיולים     הסעת נכים בירושלים     הסעות תלמידים לבתי ספר     חברת השכרת מיניבוס     מוניות גדולות לבן גוריון     מיניבוס 10 מקומות     שירות הסעות לנתבג     שירותי הסעה בירושלים    
קצת עלינו:
 
הסעות ירושלים הינו עסק בעל מוניטין רב שנים, ידע וניסיון בתחום ההסעות כבר שנים רבות. בחברתנו תמצאו נהגים מהשורה הראשונה שבטיחות ונוחות הנוסע הם הדבר המוביל את הנסיעה.

בחברתנו אנו מציעים מספר רכבים העומדים בכל התנאים הנדרשים ואף יותר, רכבים מפנקים לנסיעה מושלמת ונוחה ככל האפשר.
מלאו פרטיכם וניצור קשר:
הסעות לכל חלקי הארץ
הסעות ירושלים בע"מ - הסעות לכל חלקי הארץ
 
הסעות מאורגנות עם נהג מקצועי ואחראי הם פתרון מצויין לנסיעות משותפות.
לשרות ההסעות חשיבות רבה, הן אם מדובר בקהל התיירים המבקר במדינתנו ומבקש רכב עם נהג המכיל מספר מקומות בכדי לצאת לטיול מסודר עם יעדים שונים בארץ.
שרות הסעות זה מתאים גם להסעות לארועים, הסעות משפחתיות, טיולים מאורגנים, נסיעות לדרום וצפון הארץ.