הסעות לאירועים בירושלים

הסעות מאורגנות – תמיד חוסך טרחה!
תושבי ישראל אוהבים מאוד לטייל בארץ ובחו"ל. טיולים ברכבים פרטיים נעשים על ידי המשפחות כמעט בכל סוף שבוע וכן גם הסעות מאורגנות. חברות שעוסקות בארגון טיולים מוציאות כמעט מדי יום הסעות לטיולים באוטובוסים ומיניבוסים שלכל אוטובוס נילווה מדריך טיולים. ישנן חברות רבות בארץ שמספקות הסעות וטיולים לארגונים פרטיים. מפעלים שעל פי הסכמי העבודה של ההנהלה והעובדים מחויבים אחת לשנה להוציא את העובדים לטיול ברחבי הארץ. ועד המפעל או איש כח אדם מתקשר עם חברת הסעות לטיולים . לנהג האוטובוס יש ניסיון רב במתן שירות הסעות מאורגנות.
שביתות, המוכרזות על ידי ארגוני המורים, כמעט בכל שנה, גורמות, בנוסף לעוגמת נפש של התלמידים, גם להפחתה בהזמנת הסעות לטיולים וביטול ההזמנות על ידי בתי הספר למרות שיצא מכרז בנושא וחברות ההסעות מפסידות כספים רבים, דבר שמשפיע על סידורי העבודה של החברה.

טיולים לילדי ישראל ולגופים מוסדיים – כולם צריכים נהגים
  • מדי שנה יוצאים תלמידי בתי הספר היסודיים, חטיבות הביניים והחטיבה העליונה לטיולים שנתיים. משרד החינוך מוציא מכרז בו יכולות חברות הסעות לטיולים להשתתף ומי שעומד בתנאי המכרז יזכה להוציא הסעות לטיולים. הסעות מאורגנות אלו מאוישות על ידי נהגים מקצועיים ומנוסים לעבודה עם ילדים ובני נוער.
  • ארגונים כמו החברה להגנת הטבע מוציאים טיולים באופן קבוע, הסעות מאורגנות, והם יוצאים בהתאם לפריסת משתתפי הטיול בדרך כלל בתחנות איסוף מוסכמות מראש. כמו כן יש עוד חברות שמארגנת הסעות לטיולים וכל אחת בוחרת עם איזו חברת היסעים לעבוד. חברות ציבוריות עורכות מכרז והפרטיות בוחרות על פי שיקולים שלהן.
  • בשנים אחרונות יותר בני נוער מוותרים על מסיבות בר/מצווה ויוצאים עם בני כיתתם וחבריהם לתנועה בהסעות מאורגנות לטיול שבסופו פיקניק למשתתפים.
  • יש ארגונים חברתיים כמו כולנו חברים למשל שמארגנים טיולים וסופי שבוע לחבריהם. בתחנות איסוף מוסכמות מראש נאספים המשתתפים. לעיתים ההסעות לטיולים מוציאים מספר אוטובוסים במקביל.
מה צריך לבדוק לפני סגירת עסקה עם חברת הסעות?
חברות להסעות לטיולים צריכות להצטייד להיות מתואמות עם המשטרה ולעיתים גם עם הצבא במקרה שהטיול מתקיים במקום שעלול להיות בו סיכון בטחוני. המשטרה צריכה להיות מדווחת למקרה של אסון המוני.
 
הסעות ירושלים בע"מ  |  טלפון - 072-33-80-803 |  משרד: רח' התעשיה 8, תלפיות ירושלים
הזמנת מוניות גדולות     הזמנת מיניבוס בירושלים     הסעות וטיולים     הסעות זולות     הסעות לבר מצווה בירושלים     הסעות לבת מצווה בירושלים     הסעות מיניבוס בירושלים     חברת השכרת מיניבוסים     שאטל לנתבג     שירות מוניות בירושלים     מיניבוס לנתבג     מונית גדולה לנתבג     מוניות גדולות לבן גוריון     הסעות לאירועים בירושלים     הסעות לטיולים     הסעת נכים בירושלים     הסעות תלמידים לבתי ספר     חברת השכרת מיניבוס     מוניות גדולות לבן גוריון     מיניבוס 10 מקומות     שירות הסעות לנתבג     שירותי הסעה בירושלים    
קצת עלינו:
 
הסעות ירושלים הינו עסק בעל מוניטין רב שנים, ידע וניסיון בתחום ההסעות כבר שנים רבות. בחברתנו תמצאו נהגים מהשורה הראשונה שבטיחות ונוחות הנוסע הם הדבר המוביל את הנסיעה.

בחברתנו אנו מציעים מספר רכבים העומדים בכל התנאים הנדרשים ואף יותר, רכבים מפנקים לנסיעה מושלמת ונוחה ככל האפשר.
מלאו פרטיכם וניצור קשר:
הסעות לכל חלקי הארץ
הסעות ירושלים בע"מ - הסעות לכל חלקי הארץ
 
הסעות מאורגנות עם נהג מקצועי ואחראי הם פתרון מצויין לנסיעות משותפות.
לשרות ההסעות חשיבות רבה, הן אם מדובר בקהל התיירים המבקר במדינתנו ומבקש רכב עם נהג המכיל מספר מקומות בכדי לצאת לטיול מסודר עם יעדים שונים בארץ.
שרות הסעות זה מתאים גם להסעות לארועים, הסעות משפחתיות, טיולים מאורגנים, נסיעות לדרום וצפון הארץ.